СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА

Розпочавши роботу, дизайнер ретельно продумав концепцію майбутнього дизайну, від якого залежало розташування кабінетів, освітлення, колір та види оздоблювальних матеріалів. Основним завданням при розробці дизайн-проекту було збереження обсягів простору та компактне розміщення необхідних меблів та обладнання.
Керуючись нормативними та санітарними правилами для стоматологічних поліклінік, приміщення стоматології було поділено на функціональні зони: лікувальну, громадську та приватну. У лікувальну зону входять два стоматологічні кабінети, стерилізаційна та рентген кабінет. До громадської зони належать: приймальня-реєстратура та санвузол для пацієнтів. У приватну зону входять міні-кухня, ванна кімната для персоналу, картова та гардероб. Весь простір поділено на сектори, які служать як незалежні робочі приміщення.
Загальний дизайн стоматологічної клініки привертає до себе - світлі стіни і стелі візуально розширюють межі і надають максимум комфорту клієнтам. Непряме освітлення дає ілюзію простору, що нескінченно триває.
Гарно оформлена зона рецепції та хол виглядає помітно і виразно, при цьому досить традиційно. М'яке освітлення, зручні дивани, продумані декоративні елементи говорять про добрий смак власниці. Рецепція виконана з дерева із вставками матового білого скла з розписом із рослинних мотивів. Блакитне підсвічування вмонтоване в рецепцію та гіпсокартоні конструкції стін, дає більше можливостей для декоративного освітлення. Ефектним акцентом виступає червоний криволінійний орнамент наливної підлоги.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.