ДИЗАЙН ТРИКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ В ЖК «ПРЕСТИЖ ХОЛ»

Стиль і концепція квартири, запропоновані дизайнером, мали на увазі часткове перепланування, зробивши її місце більш функціональним. Інтер'єр не перевантажений дрібними декоративними елементами, що дозволило відтворити відчуття простору та світла. Використання різних фактур та оздоблення, спокійна палітра кольорів з точковими кольоровими акцентами доповнила цю атмосферу.

Лаконічні форми та лінії інтер'єру поєднуючись із класичними предметами, привносять у простір відчуття нових канонів сучасного житла. Кутове розташування диванів надає парадній зоні камерності.
Кухня виконана в аналогічних кольорах та матеріалах, що і вітальня, образно поєднуючи ці два приміщення. Кухонний острів оснащений стільницею з варильною поверхнею та кутовим навісом, що виконує функції обідньої зони або барної стійки. У поєднанні з потужною та витяжкою цей елемент кухні є прикладом елегантної функціональності.

Композиція спальні побудована навколо ідеї виграшної подачі панорамного вікна із чудовим видом на місто.
Тактильний комфорт у зоні сну забезпечується м'яким килимом із густим шовковистим ворсом молочно-білого кольору.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.