ЧОТИРИКІМНАТНА КВАРТИРА У СТИЛІ МІНІМАЛІЗМ

Концепцію інтер'єру архітектор побудував на поєднанні лаконічності мінімалізму та сучасного стилю. Весь простір чотирикімнатної квартири умовно поділено на загальну та приватні зони, призначені для проживання молодої пари та двох маленьких синів. Кожне приміщення має сполучні ланки у вигляді елементів, що повторюються, що робить весь інтер'єр гармонійним і цілісним.

Початкове планування квартири повністю влаштовувало замовників, проте дизайнер запропонував незначне функціональне перепланування. Частковий демонтаж стін та перенесення дверних отворів торкнувся ігрової та дитячої. Також були зведені перегородки у холі, що дозволило організувати там додаткову вбиральню.

Відповідно до побажань господарів, у дизайні квартири використані принципи фен-шуй, що особливо яскраво простежуються в облаштуванні дитячих кімнат, розділених на функціональні зони для ігор та сну.

Спальня господарів вирішена у шоколадних тонах, розбавлених відтінками топленого молока.
Поєднання кольорів роблять її простір камерним і м'яким. Денне світло, що проходить крізь дерев'яні жалюзі, створює в кімнаті враження ясного сонячного дня і надає динаміки.

В оздобленні ванної кімнати світлий мармур скомбінований із дерев'яною мозаїкою Wood Mosaics іспанської фабрики Lantic Colonial. Головною декоративною складовою стало панно з підсвічуванням, яке створює реалістичне відчуття панорамного вікна.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.