ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА У КЛАСИЧНОМУ СТИЛІ

Громадська зона складається з вітальні, їдальні та кухні, і за стилістикою є чудовим прикладом втілення класики у сучасному інтер'єрі. Стилізованість класичних форм досягається за рахунок симетрії та гармонії пропорцій.

Відчуття легкості і розмаїття світла в інтер'єрі вітальні-студіо посилюється за рахунок відбиваючого ефекту відображення глянсової мармурової підлоги, також прихованого підсвічування периметра стелі. Кут стіни у холі трансформувався у зріз, який прикрашає вітраж із підсвічуванням. Біла антична колона та вітраж у неоготичному стилі є одним із виразних акцентів простору.

Текстильне оформлення є ефектним штрихом в інтер'єрі, викликаючи асоціації з розкішним та пафосним стилем ампір. Суворість форм і врівноваженість пропорцій дозволяють набути психологічного комфорту, наповнюючи всю атмосферу спальних кімнат спокоєм і нею.

Оздоблення ванної кімнати виглядає досить ефектно за рахунок використання різних фактур та контрастних кольорів. Відтінки слонової кістки, властиві класиці, гармонійно поєднуються з яскравими елементами у стилі арт-деко.

Відчуття урочистості та розкоші в інтер'єрі підкреслено використанням декоративних елементів у палацовому стилі: кришталевих світильників, картин, вітражів, золотої патини на меблях.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.