ЧОТИРИКІМНАТНА КВАРТИРА З ПЕРЕПЛАНУВАННЯМ

Просторий обсяг цієї чотирикімнатної квартири вийшов завдяки об'єднанню двох сусідніх квартир в одну. За допомогою перепланування з'явився один вхід та загальна гостьова зона, що включає хол, вітальню та кухню-їдальню. Інтер'єр вийшов досить насиченим, побудованим на різноманітних текстурах та теплій палітрі кольорів. Пишне оздоблення з елементами палацового стилю поєднує у собі парадність та домашній затишок.

За задумом архітектора, інтер'єр вітальні розвивається всередину подібно до завитку, і гостю видно лише фрагмент наступного приміщення. Закритими залишилися приватні зони – спальні господарів, ванні кімнати та кабінет. Особливістю нового планувального рішення стала наявність містких гардеробних прихованих від очей.

Розробляючи дизайн-проект, автор повністю враховував побажання та вибрав те, що найбільше імпонувало замовникам – пишність, декоративність та орнаментальність. В рамках однієї стилістики залишатися було досить складно, тому в основу дизайну інтер'єру було взято ефектну еклектику.

Оксамит, кришталь, мармур, натуральне дерево, скляні вітражі, «дуті» форми меблів – всі ці елементи різних стилів гармонійно поєднуються в мозаїку урочистого та святкового образу, яким наповнився інтер'єр.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.