КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ ПРИМІЩЕНЬ

Сучасна вигляд комерційних приміщень завжди актуальний і важливий для власників, оскільки є свого роду запорукою успішного процвітання бізнесу.

Команда досвідчених будівельників компанії EDEN BUD допоможе оперативно та якісно реалізувати різноманітні завдання – від простого косметичного оновлення приміщення до перепланування із використанням складних конструкцій «під ключ».

Проектування нежитлових приміщень - вельми специфічний напрям, що вимагає від архітектора як естетичного, а й грамотного технічного походу під час його здійсненні. Адже проектуючи будь-яке комерційне приміщення, потрібне знання нормативних правил внутрішнього зонування простору в залежності від виду діяльності, офісу, магазину, клініці, перукарні або ресторану. Тому при створенні внутрішньої подоби нежитлового приміщення, архітектори компанії EDEN BUD, враховують не тільки модні тенденції, але й варіанти найбільш раціонального поділу функціональних зон.

При ремонті нежитлових приміщень враховуються всі особливості його функціонального призначення, тому будівельно-оздоблювальні роботи виконуються відповідно до норм санітарної та пожежної безпеки.

Для консультації, зв'яжіться з нами за телефоном +38 067 403-21-65

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.