ІНТЕР'ЄР ОДНОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ СТУДІЇ

Перед архітектором стояло завдання створення багатофункціонального житла для сім'ї із двох осіб, що дозволяє не тільки повноцінно відпочивати, працювати, а також зустрічатися з друзями. Тут ретельно опрацьовано всі складові комфортного житлового середовища.

Єдиний простір студійної частини складається з холу, кухні та вітальні. Колористика інтер'єру заснована на контрастах та різних фактурах: теплого сірого тону, теракотового відтінку декоративної цегли та білих ділянок. Вміло перерозподілені функціональні зони створюють ілюзію більшого простору.

В оформленні стін використовуються штукатурка, шпалери та оздоблення з каменю. Підлога розділена на кілька зон: паркет у спальні та у вітальні, а також плитка в зоні кухні, створюють візуальний ефект чергування кількох планів.

Яскраво-сині стільці та фасади кухні принесли яскраву нотку в інтер'єр вітальні-студії. Дзеркально гладкі поверхні навісних модулів відображають інтер'єр та освітлення, посилюючи ілюзію глибини приміщення. Багатофункціональне освітлення надає інтер'єру глибини, а ненав'язливі деталі привертають увагу до цікавих ракурсів.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.