ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА У СУЧАСНОМУ СТИЛІ

Гостьова зона квартири поділена на багатофункціональні зони. Стирання стилістичних кордонів між вітальнею та кухнею не втрачає своєї актуальності, тому знаходить своє оригінальне втілення і в цьому інтер'єрі. Відкриті отвори з кухні у вітальню та передпокій, дозволяють простору "дихати". М'яка диванна група у вітальні утворює півколо, сприяючи комфортному спілкуванню.

Лаконічні кухонні меблі оснащені зручною системою підвісних верхніх шаф, що дозволяють отримати додаткове місце для зберігання кухонного начиння. Матова поверхня фасадів чудово поєднується з яскравою глянсовою обробкою фартуха робочої зони.

Дизайнерське рішення хазяйської спальні зі строгими лініями, чіткими обсягами та монохромною гамою виявилося ідеальним вибором для місця відпочинку та сну. Як оздоблення були використані контрастні комбінації традиційних матеріалів, глянцевих та матових фактур, м'яких та твердих поверхонь.

У дизайні дитячої дизайнер вирішив відійти від стриманих кольорових гам квартири і додав кімнаті яскравих фарб, що візуально розширюють простір. У текстильній гармонії одну з головних ролей грає ворсистий килим та барвисті декоративні подушки.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.