КВАРТИРА ШОУ-РУМ У СТИЛІСТИЦІ ГЛАМУР

Неординарний дизайн-проект чотирикімнатної квартири шоу-рум був створений з максимальним використанням кольорових контрастів. Однак, завдяки широкій фактурній палітрі та декору, простір не виглядає похмурим. Ставлячи перед собою досить амбітне завдання надати кожному приміщенню свій характер і при цьому зв'язати їх разом, дизайнер повністю впорався з нею.
Свобода в стилістичному рішенні та відсутність жорстких обмежень дозволили втілити в інтер'єрі розкіш та гламур з якоюсь атмосферою театральності. Яскравим прикладом сміливої ​​естетики є поєднання насичених, помітних кольорів та різних фактур: глянсових поверхонь, натуральної шкіри та дерева. Сміливі контрастні кольори і глянцеві поверхні гостьової зони припадуть до смаку людям, що люблять епатаж.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.