ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА В ІНДУСТРІАЛЬНОМУ СТИЛІ

Проект перепланування дозволив дизайнеру повністю поєднати необхідні функціональні та стильові уподобання замовника. В результаті двокімнатна квартира перетворилася на простору студію із поєднаною вітальнею-кухнею.

Зонування простору вдалося досягти за допомогою контрастного декорування стін, різних типів покриттів для підлоги і розстановки м'яких меблів. Оздоблення стін зі штучної цегляної кладки дозволило не тільки виділити зону прийому гостей, а й створити вдалу гармонію кольорів з диванною групою.
Вдало підібрані деталі декору формують цілісне сприйняття простору. Так, досить оригінальним і яскравим елементом інтер'єру вітальні, став журнальний столик із вбудованим біо-каміном. Його основні переваги – мобільність та зручність у застосуванні. До того ж, він є екологічно чистим, оскільки працює на біопаливі – біоетанолі.

Спальня – приватна зона квартири, яка призначена винятково для відпочинку. Саме з цих міркувань тут виключено загальне яскраве освітлення, а перевага віддана локальному та декоративному підсвічуванню

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.