ДИЗАЙН ОДНОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ СТУДІО

В інтер'єрі квартири переважають теплі коричневі тони з холодними вкрапленнями сірого, розбавлені соковитою зеленню живих рослин та мерехтінням глянсових поверхонь меблів.

Оздоблення гостьової зони виконано з натурального дерева, що надає простору затишку та особливої ​​теплоти. Насичений коричневий тон не є домінуючим, а виступає нейтральним тлом для предметів меблів та аксесуарів. Вбудований акваріум ідеально вписується в навколишнє оточення, привносячи в кімнату відчуття умиротворення та релаксації. Глянцеві поверхні фасадів кухні та шафи виступають у ролі ловців світла, відбиваючи промені сонця з вікна та підсвічування стельових світильників.

Модульний диван у вітальні виглядає універсально завдяки оббивці нейтрального кольору та стриманого елегантного дизайну. Декоративні подушки та металеві ніжки слугують стильним та ненав'язливим акцентом.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.