ІНТЕР'ЄР КВАРТИРИ У ГОТИЧНОМУ СТИЛІ

Готичний стиль в інтер'єрі приваблює людей різного віку та статусу, трансформуючись у сучасному дизайні квартир за допомогою стилізованих елементів. У цьому проекті, використовуючи знакові елементи готичного стилю, дизайнеру вдалося створити унікальний та сміливий інтер'єр у двокімнатній квартирі. Дизайн-проект просто вражає – одночасно розкішний, урочистий, елегантний та таємничий.

Оскільки пріоритети цього стилю підкреслюють середньовічну потяг до загадкової та темної сторони життя, кольорова гама інтер'єру досить темна. Насичені рубіново-червоний, бордовий, пурпуровий, насичений сірий контрастують із золотими вкрапленнями, підкреслюючи багатство. Стельові балки виготовлені з темного дерева, відтінюючи архітектурні деталі інтер'єру.

Стельові кольорові вітражі з внутрішнім підсвічуванням створюють надзвичайно красиву гру світла, тим самим розбавляючи темні кольори в обробці. Важкий текстиль із оксамитових тканин з орнаментом та візерунками гармонійно доповнюють оздоблення та контрастують із кованими елементами декору та кам'яною кладкою.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.