ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА В СТИЛІСТИЦІ СУЧАСНОГО АРТ ДЕКО

Інтер'єр трикімнатної квартири у клубному будинку «Арт Хол» було виконано у стилістиці сучасного арт-деко. Його вплив простежується у використанні дорогих оздоблювальних матеріалів та меблів від відомих європейських фабрик. Це шпалери та керамічна плитка, що імітують шкіру рептилій, оздоблення стін масивом із цінних порід дерева, ексклюзивна сантехніка та аксесуари для ванної.
Простір вітальні функціонально розділений на зони за рахунок складної геометрії підлоги та стелі, а також за допомогою комбінованого освітлення. Кухонні меблі MAJESTIC SILVER від італійської компанії ARCA, кольори темного венге у поєднанні з орнаментальними завитками нагадують стиль епохи Відродження та є стилістичним доповненням гостьового простору.

В інтер'єрі спальні акцент зроблений на вишуканих меблях Atlantique від італійської фабрики Florence Collections. Елегантні аксесуари та продумані деталі облаштування доповнюють відчуття благородної розкоші.

Дизайн ванної кімнати побудований на класичній грі чорного та білого кольору та відповідає останнім модним тенденціям. Як обробка використовується колекція керамічної плитки Aparici Firenze з витонченими візерунками. Контрастне поєднання кольорів і незвичайні декоративні елементи створюють єдиний продуманий образ. Наявність вікна у ванній доповнює романтичну стилістику та дає додаткове природне висвітлення.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.