ПЕРЕПЛАНУВАННЯ У ДВОКІМНАТНІЙ КВАРТИРІ

Працюючи над майбутнім дизайн-проектом свого інтер'єру, господарі двокімнатної квартири, висловили побажання збільшити кількість приватних зон, за рахунок перепланування гостьового та загального простору.

Враховуючи особливості початкового планування, архітектор запропонував класичне поєднання кухні, їдальні та м'якої зони вітальні. Зонування було досягнуто за допомогою кольорових контрастів, що поєднують у собі моду та практичність. Фасади кухні з натурального дерева привнесли атмосферу затишку та теплоти. Легкий текстильний дизайн підкреслив відкритість та вільний простір. Також було виконано часткове перепланування холу, яке дозволило відкрити огляд у гостьову зону приміщення.
Додатковий простір вдалося органічно перетворити на спальню для батьків та дитячу кімнату. Дизайн спалень перегукується з лаконічним оздобленням всього інтер'єру квартири, але доповнений життєрадісними відтінками яскраво-зеленого кольору, що додають відчуття легкості та легкості.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.