ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА У СТИЛІСТИЦІ АРТ ДЕКО

Об'єктом творчої роботи стала нова двокімнатна квартира у елітній новобудові Києва. Відповідно до побажань замовниці – дівчини-студентки, дизайнер мав організувати житловий простір, розмежований на гостьову та приватну зони.

Стилістику майбутнього інтер'єру було визначено як комбінацію принципів мінімалізму з елементами арт деко. Результат каже сам за себе – житловий простір будинку з перших хвилин зачаровує, створює враження розкоші, але без пафосу. Кожен куточок будинку має власну неповторну атмосферу. Гармонійно підібраний декор говорить про почуття стилю та смаку.

Зонально продумана вітальня сприяє активному дозвілля і зустрічам з друзями.

Кожен її елемент здається значним, проте простір сприймається як гармонійне ціле. Пастельна гама стелі, стін, оббивки м'яких меблів наповнюють кімнату духом торжества життя. У дизайні використана багатофункціональна система освітлення, яка не лише зонує простір, а й задає ритм та настрій, залежно від обстановки.

Стильне двоспальне ліжко має особливу чарівність завдяки м'якій оббивці кольору топленого молока. Легкий текстиль на вікні перегукується із повітряною обстановкою спальні, роблячи її інтер'єр більш завершеним. Традиційні для арт деко витіюваті візерунки, якими декоровані дзеркальні двері шафи купе, перегукуються з візерунками скляних розсувних дверей.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.