ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА ШОУ-РУМ У КЛУБНОМУ БУДИНКУ "АРТ ХОЛ"

Особливістю планування квартири є великі панорамні вікна, з яких відкривається чудовий вид на місто. Крім того, вони забезпечують хорошу інсталяцію приміщення та при грамотному декорі, роблять інтер'єр світлим та повітряним.

Концепція інтер'єру гостьової зони побудована навколо класичних меблів від дизайнера Барбари Беррі. Саме меблі та аксесуари формують свіжий погляд на сучасний класичний інтер'єр. Меблі задають особливий тон, будучи акцентом межі функціональних зон і створюючи у вітальні почуття простору та легкості. Витончені лінії спинок дивана та крісел доповнюють це відчуття.
Приватні зони спалень та домашній кабінет виконані лаконічно. Нечисленні предмети декору несуть ознаки інших стилів, проте їхній грамотний мікс виглядає дуже органічно і стильно. Тут немає нічого зайвого - тільки необхідні меблі, які спонукають до відпочинку або роботі.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.