ДИЗАЙН-ПРОЕКТ ДВОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ З ПЕРЕПЛАНУВАННЯМ

Простором для роботи архітектора стала двокімнатна квартира в новобудові, загальною площею 87,3 кв.м. Початкове планування не влаштовувало господарів функціональністю житлового простору та малою кількістю природного освітлення. З метою більш раціонального використання загальної площі було вирішено здійснити перепланування, з обов'язковим виділенням загальної гостьової зони, а також двох спалень – для батьків та дитини.
Демонтаж торкнувся внутрішніх стін вітальні, кухні та частково ванної кімнати. Можливість додати до житлових приміщень простір лоджії дозволило обладнати там зону кухні. На місці колишньої вітальні було організовано дитячу кімнату. Більше місце передпокою та частини колишньої кухні стало загальною зоною відпочинку для всієї родини. В результаті перепланувань та створення нових функціональних зон, вийшла повноцінна трикімнатна квартира, з окремими спальними кімнатами та громадською зоною вітальні та кухні.
Щодо стилістики, дизайнер повністю ґрунтувався на побажаннях замовників, і створив інтер'єр у сучасному стилі, перейнятий духом міської респектабельності. Домінування темних елементів, дорогої обробки та фактур дозволило сформувати інтер'єр із загадковим характером. Нестача природного освітлення обіграна за рахунок цікавих світлових рішень та візуального розширення обсягу простору. Ефектна гра світла досягається завдяки основним люстрам, торшерам та вбудованому підсвічуванню.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.