КОМПАНІЯ EDEN BUD

Eden Bud

Будівельна компанія EDEN BUD пропонує комплексні послуги генерального підряду на будівництво, ремонт та реконструкцію висотних будівель, перепланування та проектування приміщень різного призначення. Серед пріоритетних послуг компанії є напрямок з розробки та погодження проектно-кошторисної документації на будівництво.

Крім того, клієнтам пропонуються послуги пов'язані зі створенням дизайн-проектів та повним комплексом будівельно-оздоблювальних робіт з ремонту квартир, будинків та різних приміщень у Києві та області. Команда креативних дизайнерів допоможе у створенні неповторного дизайну інтер'єру різних типів: квартир, офісів, магазинів, ресторанів, салонів та інших комерційних приміщень. Досвідчений штат фахівців, що складається з архітекторів, інженерів, проектувальників і майстрів будівельних послуг, що давно зарекомендували себе на ринку, виконає ремонт квартири, офісу або будинку будь-якої складності.

У своїй роботі ми застосовуємо новітні розробки та сучасні будматеріали, точно дотримуємося технології будівництва та якості оздоблювальних робіт.

Дізнатися подробиці співпраці можна за телефоном +38 067 403 21 65

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.