ДИЗАЙН КВАРТИРИ З ЕЛЕМЕНТАМИ АРТ ДЕКО

Розпочавши створення дизайн-проекту інтер'єру двокімнатної квартири, архітектор врахував побажання замовників, які виділили свій майбутній інтер'єр сучасним і стильним. Стиль арт-деко став вдалою основою, в рамках якого вдалося гармонійно поєднати знакові елементи даного стилю з прийомами сучасного дизайну.

При вході у квартиру, погляду відкривається частина вітальні. Передпокій служить сполучною ланкою між спальнею та відкритим простором громадської зони. Інтер'єр відрізняється чіткими лініями та спокійною кольоровою гамою. Ефектним акцентом простору вітальні є диванна група незвичайної форми.
Інтер'єр спальні вийшов повітряним і легким, а блиск від поверхонь, що відбивають, був збалансований текстильним оформленням вікна і м'якою оббивкою узголів'я ліжка. Простір візуально розширено за рахунок використання світлих пастельних тонів в обробці та декором із дзеркальних поверхонь. Ніжне флористичне оформлення надає кімнаті ауру спокою та відпочинку.
Палітра кольорів ванної кімнати співзвучна з оформленням спальні, що створює додатковий ефект перетікання простору. Уздовж стіни встановлена ​​довгаста стільниця з раковиною, під якою передбачені шафки та ніші для ванного приладдя.

Цілісність інтер'єру знаходить продовження у дизайні гостьового санвузла. Знакові елементи оформлення арт деко тією чи іншою мірою повторюються навіть у невеликому за розміром просторі.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.