ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА У ЖИТЛОМУ КОМПЛЕКСІ "НАУТИЛУС"

Дизайн-проект трикімнатної квартири, що знаходиться в елітному комплексі на березі Чорного моря, може бути прикладом того, наскільки гармонійною може бути класика в інтер'єрі заміського житла. В результаті вийшов спокійний функціональний простір, що ідеально підходить для відпочинку всієї родини.

Дизайнеру вдалося вловити потрібну грань між сучасністю та традиційністю, і інтер'єр квартири став відображенням особистості господарів – людей, які цінують елегантність, простоту та увагу до деталей.

У кольоровій гамі превалюють контрастні темні та світлі тони. Такий підхід доречний в інтер'єрі, в якому не живуть постійно. Це місце, де можна сміливо експериментувати не лише з кольоровою гамою, а й зі стилем та простором.

Коли колір відступає на другий план, увага перемикається на форму предметів, світло, фактуру та гру обсягів. Саме такого ефекту вдалося досягти в інтер'єрі, де особливо проявилися внутрішня суть речей і характер простору.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.