ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ШОУ-РУМ У КЛУБНОМУ БУДИНКУ "АРТ ХОЛ"

За задумом архітектора, житловий простір не повинен був бути перевантажений зайвими деталями, тому стильовий напрямок квартири було визначено як мінімалізм.

Особливістю планування квартири є її велика площа, а також наявність панорамних вікон, які значно підвищують інсоляцію приміщень.

Створений інтер'єр приваблює своєю органічністю. Тут немає нічого зайвого – простір для життя має всі необхідні складові – місце для відпочинку та прийому гостей, кухню-їдальню, приватну зону спальні та ванну кімнату. Функціональні зони плавно переходять одна до одної, складаючи гармонійну композицію. Силуети, форма та фактура точно продумані і не залишають відчуття порожнечі.

Використання скла, глянсових поверхонь, люстр у стилі хай-тек та меблів у стилі minimal, перетворюють простір квартири на ідеальне тло для відпочинку її власників. Різноманітне локальне освітлення надає приміщенню особливої ​​затишної атмосфери.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.