ДИЗАЙН КВАРТИРИ У СТИЛІ ЕКО-УРБАНІЗМ

Дизайн чотирикімнатної квартири в клубному будинку «Арт Хол» є яскравим прикладом грамотного міксу сучасних стилів. Перед нами втілення одного з наймодніших напрямків в інтер'єрах мегаполісів – еко-урбанізму.

В обробці та декорі використовувалися в основному природні, екологічні матеріали – дерево, камінь та натуральний текстиль. Єдина концепція, поєднуючи в собі елементи динамічного урбанізму та природної сутності екологічного стилю, є втіленням ідеального довкілля для успішного містянина.

Центром композиції гостьової зони є зона домашнього кінозалу. Настінна скульптура-дерево є одним із найемоційніших декоративних елементів вітальні. Ідея досить оригінальна і проста у виконанні: основа-стовбур незвичайного дерева виконана з бетону, а в якості листя використана жива рослина.

Кухонний простір спроектований у сучасному ключі open space, практично та функціонально поєднуючись із зоною їдальні та вітальні.

Меблі поєднують у собі лаконічність форм та оздоблення з натурального дерева. Природний теплий тон деревини на фасадах, стільниці та кріслах обідньої групи успішно гармонує зі світлими поверхнями систем зберігання.

Дитяча кімната призначена для двох хлопчиків, це справжній куточок Англії.
Фотопанно із зображенням знаменитого Біг Бена, іграшкова телефонна будка-шафа, двоярусне ліжко у вигляді лондонського даблдекера та британський прапор підтримують англійську тематику.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.