ДВОХКІМНАТНА КВАРТИРА У СУЧАСНОМУ СТИЛІ

Двокімнатна квартира виконана відповідно до сучасних канонів інтер'єрної моди та повністю відповідає способу життя її господаря. Творчий юнак проживає один, любить подорожувати та влаштовувати посиденьки з друзями. Саме тому центральною зоною квартири стала відкрита вітальня зі зручними диванами та обідньою зоною.

Панорамні вікна дарують гостьовій кімнаті велику кількість природного світла, легкість і легкість. Конструктивні елементи з деревини є стилістичним лейтмотивом інтер'єру, ефектно контрастуючи з пастельною гамою кольорів стін і оббивкою м'яких меблів. Глянцеві плафони світильників виступають стриманими акцентами, надаючи простору певної динаміки.

При оформленні спальні за основу було обрано світлу палітру стін, доповнену шоколадно-коричневими відтінками. М'яке узголів'я ліжка в поєднанні з обробкою з натурального дерева, сприяє відпочинку, створюючи позитивний емоційний настрій.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.