ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА У СТИЛІ ПРОВАНС

Дизайн-проект трикімнатної квартири став творчою інтерпретацією побажань господарів, які бачили свій майбутній будинок у стилістиці сентиментального провансу. Однак, замість точного відтворення інтер'єру французької провінції, дизайнер запропонував сучасне оригінальне рішення, де знакові елементи цього стилю органічно поєднуються з сучасними новинками в єдиній концепції.
Дизайн квартири побудований на базі європейських стилів і включає знакові елементи провансу. Вітальня виконана в елегантних димчасто-блакитних відтінках, що надають кімнаті легку безтурботність та романтику. М'які дивани, розташовані в центрі, надають обстановці затишку. Світла паркетна підлога гармонійно поєднується з гладкими поверхнями та орнаментальними шпалерами.
Кухня приємного вершкового тону та світла столова група із золотом, повітряні шифонові штори – все це створює ідеальну декорацію для трапези у родинному колі. Композиційне рішення столової зони сприяє повному комфорту, а лампа, що висить над столом, підкреслює атмосферу домашнього затишку.
Умиротворений характер інтер'єру квартири знаходить своє продовження в дизайні спальні, підкресленою м'якою кольоровою гамою та натуральними матеріалами – світлою паркетною підлогою, шкіряним оздобленням меблів та текстильним оформленням вікна.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.