ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА З ПЕРЕПЛАНУВАННЯМ

Оскільки початковий варіант планування квартири не зовсім відповідав життєвому укладу власників, архітектор запропонував більш функціональний варіант зонування.

Так, внаслідок перенесення стіни санвузла та великої кімнати, хол перетворився на відкритий простір, який відіграє роль вітальні-передпокою. Тут розмістився великий кутовий диван - відмінне місце для гостей та особистого відпочинку.
Відкритий простір інтер'єру вітальні – чудовий приклад сучасного урбаністичного дизайну, не перевантаженого деталями. Лаконічна форма меблів та пастельний тон стін вигідно підкреслюють натуральну фактуру покриття з дерева. Робота з площинами та обсягами виключила необхідність використання яскравих колірних акцентів, зосереджуючись на нейтральній палітрі.
Дизайн кухні-їдальні виконаний у сучасному індустріальному стилі та характеризується розумним розташуванням функціональних зон. За рахунок широкого дверного отвору, що веде до вітальні, простір сприймається як єдине ціле.

Зона господарської спальні, згідно з побажаннями самих замовників, була збільшена за рахунок демонтажу балконних перегородок. Щоб уникнути наявності зайвих меблів, у спальні була обладнана містка вбиральня.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.