КВАРТИРА З ЕЛЕМЕНТАМИ КЛАСИКИ ТА АРТ ДЕКО

Концепція квартири спрямована на створення атмосфери респектабельності, тому автор звернувся до модного стилю арт-деко, в рамках якого ретельно підбиралися як оздоблювальні матеріали, так і меблі, світильники та текстиль. В результаті роботи вийшов гармонійний інтер'єр, в якому урочисте та пишне оздоблення поєднується з домашнім затишком.
Для заповнення простору світлом використано кілька контурів додаткового освітлення – бра забезпечують локальне світло, а стельове підсвічування організовує горизонтальну освітленість, роблячи площину стелі більш цікавою та складною.

Кришталеві світильники, колони та стінові панелі – джерела особливої ​​естетики, що підкреслюють ексклюзивність внутрішнього оздоблення.
Контрастні кольори у поєднанні з рослинним візерунком повною мірою підкреслюють відчуття гармонії та стилістичної цілісності.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.