ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА В СТИЛІ МІНІМАЛІЗМ

Вітальня квартири втілює в собі елегантний дизайн та вишукану простоту ліній. Простір загальної зони плавно перетікає на кухню-їдальню. Об'єднуючим елементом служать кольори стін та покриття для підлоги. Відкриті полиці стелажів, виконані за ескізами дизайнера, дозволяють заповнити монохромний простір предметами декору та книгами.
При облаштуванні приміщень дизайнер відмовився від громіздких шаф, замінивши їх на вбудовані ніші та відкриті стелажі, в яких розмістилися книги, сувеніри та дрібні предмети декору. Саме ці дрібниці органічно доповнюють дещо монохромний простір кімнат.

Спальня, вирішена у кавово-молочній гамі, виглядає особливо елегантно. Все вирішено у сучасному європейському стилі – мінімум меблів та декору. Романтичний настрій їй надає витончене оформлення стіни ліжка метеликами, які здається, ось-ось полетять від легкого протягу.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.