ПЕРЕПЛАНУВАННЯ І РЕМОНТ КВАРТИР

Перепланування та подальший ремонт у квартирі – відповідальні етапи на шляху до створення індивідуального та комфортного будинку, до якого захочеться із задоволенням повертатися після напруженого дня.

Функціональне перетворення квартири можна здійснити як за допомогою монтажу легких конструкцій та розміщення меблів, так і за допомогою капітального перенесення стін. Тому до такого кроку слід підходити дуже серйозно та довіряти процес лише кваліфікованим фахівцям.

Архітектори компанії EDEN BUD допоможуть створити грамотний проект перепланування, який можна вважати компромісом між реальними квадратними метрами і тим простором, про який мрієте ви.

А професійна розробка проекту перепланування стане запорукою успішного проведення майбутніх ремонтних робіт у вашій квартирі. Але якщо у вас немає часу, ні фізичних можливостей на самостійні зміни, можна скористатися послугами компанії EDEN BUD, яка візьме на себе виконання всіх етапів ремонтних робіт. Майстри нашої компанії виконують капітальний ремонт, косметичні роботи, а також ремонт нових квартир з нуля.

Для консультації, зв'яжіться з нами за телефоном +38 067 403-21-65

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.