БОГЕМНА КВАРТИРА У СТИЛІСТИЦІ ЛОФТ

Власник житла – творча людина, не обтяжена сімейними узами, вважала за краще оформити своє майбутнє житло у стилістиці лофт. Простір, над яким треба було працювати архітектору, був приміщенням на стадії нульової обробки без внутрішніх перегородок.

Вибір стилю визначив рамки та концепцію майбутнього інтер'єру: естетика лофта передбачала використання яскравих елементів декору, металу, штучного та натурального каменю, різних фактур та різнопланового освітлення.

Відсутність обробки дозволило мінімізувати кількість оздоблювальних матеріалів, зробивши наявну текстуру бетонних стінок невід'ємним елементом дизайну. Пожвавлення зони відпочинку сприяло гармонійне змішування натуральних текстур, глянсових поверхонь та неонового світла.

Родзинкою створеного дизайн-проекту квартири стала повна відсутність дверей, за винятком отвору у ванну кімнату.

Округла форма холу формує респектабельний імідж та позначає стилістику всієї квартири. Нестандартне рішення декору – вбудований тераріум із рептилією.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.