ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА З ПЕРЕПЛАНУВАННЯМ

Дизайн-проект трикімнатної квартири загальною площею 115 кв.м. вирішено в полегшеній версії арт деко, з включеннями елементів сучасних стилів.

Завдяки переплануванню вийшов динамічний простір, де житлові приміщення максимально розведені на всі боки, тому домашнє дозвілля можна будувати з великим ступенем свободи.

Сміливим рішенням у дизайні стала кухня-острів. За задумом дизайнера, острівна частина кухонних меблів вміщує в собі варильну поверхню, тому над нею розмістили потужну витяжку.

Розсіяне освітлення, витіюваті візерунки та орнаменти у поєднанні з сучасними меблями, доповнені м'яким кремовим або пісковим кольором стін, утворюють атмосферу таємничості та затишку, створюючи у дитячій відчуття безпеки та комфорту.

Світлі легкі кімнати, стильний декор, чітка лінія меблів, елегантні світильники. Подібний мікс дуже органічно виглядає у контексті сучасного житла.

Наші переваги

Компанія EDEN BUD виконує проектування та будівництво будівель різного масштабу та призначення. Поєднавши ролі генерального підрядника та проектувальника, наша компанія пропонує повний комплекс робіт з реалізації проекту: від створення документації до здачі об'єкта в експлуатацію.

Як генеральний проектант наша компанія виконує всі стадії проектних робіт відповідно до законодавства України та супроводжує проект на всіх етапах узгодження у відповідних інстанціях.

Ефективне планування процесів дозволяє нашій команді гарантувати дотримання раніше обумовлених термінів та сувору звітність протягом усіх етапів реалізації проекту.

В EDEN BUD дорожать своєю репутацією, тому ми завжди відповідаємо за якісне виконання послуг.

Основу компанії складають фахівці з багаторічним будівельним та управлінським досвідом. Завдяки злагодженості та професіоналізму нашої команди, ми гарантуємо послідовність та своєчасність дій на всіх етапах співпраці.

Авторський нагляд над будівництвом від компанії EDEN BUD дає впевненість у точній реалізації проекту та дозволить звільнити час замовника для інших важливих справ.

Команда компанії готова до реалізації нових будівельних проектів будь-якої складності. Ми зацікавлені у створенні індивідуального продукту, який на 100% задовольнить очікування нашого клієнта.

Перед початком співробітництва ми укладаємо договір, у якому фіксується кошторис на повний перелік послуг та матеріалів. Таким чином наш клієнт отримує впевненість у тому, що вартість не зміниться в процесі робіт.

Іноді замовник не має можливості зустрітися в офісі та обговорити поточні тонкощі проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і використовуємо сучасні онлайн технології, що дозволяють оперативно обговорювати поточні питання.

Ще проекти

© Copyright 2024. EDEN BUD
Всі права захищені.